Детальніше про стратегію ставок, яка працює щоразу … – – Каан Беррі

Детальніше про стратегію ставок, яка працює щоразу … – – Каан Беррі

Розмір системи зазвичай відображається як 1u. Новий Орлеан, Лос-Анджелес, США; Майкл Томас (13) святкує передачу команди “Нові Орлеанські святі” Майкла Томаса (13), який святкує з захисником Дрю Бріз (9) після того, як здійснив четверту чверть приземлення проти кардиналів Арізони на Mercedes-Benz Superdome. Обов’язкова кредитна історія: Чак Кук-США СЬОГОДНІ Спорт Потрібно зрозуміти, що не завжди потрібно робити ставку на однакову кількість на кожну відеоігру.

Це найпростіший підхід до управління банкролом, а також найбезпечніший протягом тривалого періоду. Єдине, що це стосується, це встановлення розміру вашої системи, а потім ставки рівно по одній одиниці на кожну, а також на кожну ставку. Ваш останній вид ставок, ваш рівень впевненості, а також ймовірності не мають значення. Єдиний момент, який вам потрібно буде взяти до уваги, – це якщо ви маєте намір використовувати метод “виграти” або підхід “ризик”.

Це означає, що на ставку з базовими коефіцієнтами -110 вам знадобиться ризикувати 1,1 одиниці, щоб спробувати виграти 1. 0. Якщо ви вибираєте техніку “небезпеки”, ви не робите ставку на додану пристрої, необхідні для покриття віг. Це означає, що на ставці -110 ви ризикуєте 1.

91. Те ​​саме робить вибір на ставку на аутсайдерів за грошовими лініями. Ви можете або ризикувати фіксованою системою 1, 0, або просто достатньою, щоб виграти 1 0 пристрій. Наприклад, якщо ви хочете покласти гроші на аутсайдера +250, ви можете або спробувати 1 0 пристрою, а також виграти 2,5 одиниці або.

0. Я прямо вирішив вибрати техніку “виграти” на ставках, що розповсюджуються, а також техніку “загрози” для аутсайдерів з грошовими лініями, але неминуче це зводиться до того, що робить вас найбільш комфортним. Найбільшим плюсом цього методу є те, що він збереже ваші гроші, одночасно гарантуючи прибутковість, якщо ви вибираєте переможців за більшу ціну, ніж коефіцієнт беззбитковості.

Правило 6-хвилинного опитування 5 найкращих стратегій ставок на футбол 1xbet вход у 2021 році – Фундаційна стрічка

Якщо у вас є чимала система систем, вам слід подумати про збільшення або зменшення розміру пристрою, щоб показати ваш оновлений банкрол. Відсоток дизайну схожий на версію з рівномірною ставкою. Єдина справжня відмінність полягає в тому, що замість встановлення одиниці виміру заздалегідь, розмір вашого пристрою буде визначений вашим банкролом.

Наприклад, давайте розглянемо теоретичні $ 1000 початкових грошей. Якщо ви хочете, щоб ваша типова одиниця становила 2,5%, ваша перша ставка, швидше за все, складе 25 доларів як у рівні рівня, так і у відсотках. Потім точки починають трансформуватися. Якщо ви виграєте свою першу ставку, ваш банкрол збільшиться до 1025 доларів.

На сьогодні 5%, безумовно, становитимуть 25 доларів. 63 для вашої наступної пари. Великим плюсом цього підходу до ставок у спорті є те, що він дозволяє використовувати ваші виграшні штрихи. Ви підсилюєте свою ставку підзвітним чином після кожної ефективної ставки, що дозволяє вам опублікувати більш високу рентабельність фінансових інвестицій протягом усього зростання.

Якщо ваші гроші падають, перераховані нижче початкової точки відліку, розмір вашої ставки зменшиться. Загалом, це робить терміни ваших виграшних серій більш важливими, ніж у дизайні фіксованої одиниці. Ця додаткова різниця робить цей підхід дещо вищим у цілому. Версія впевненості в собі дозволяє збільшити розмір ставки в іграх, де ви відчуваєте набагато більше позитиву.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *